Brīdinājums Lai nodrošinātu augstu pakalpojumu līmeni, šī vietne izmanto sīkfailus. Turpinot to izmantot, jūs piekrītat, ka sīkdatnes tiks saglabātas jūsu datorā: Pieņemt

Piegāde

Interneta veikals elekop.com piedāvā  vienkāršu un ērtu iepirkšanos – izdari pasūtījumu, izvēlies vēlamo apmaksas un piegādes veidu, un saņem savu  pirkumu maksimāli ātri,  tajā pat dienā.  Zemāk Tu vari iepazīties ar preču piegādes veidiem un redzēt cik tas Tev izmaksās. Kad pasūtījumu būsi veicis – mēs e-pastā Tevi informēsim par tālāko Tava pasūtījuma gaitu līdz pat saņemšanas brīdim.

Preču saņemšana Elekop.com interneta veikala birojā

Saņemšana 1-3 darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas (ja prece ir pieejama noliktavā).  Pasūtīto preci var saņemt Elekop birojā Meirānu iela 3, Rīga, darba dienās no 08:00 – 18:00. Elekop.com  interneta veikala birojā vari norēķināties skaidrā naudā vai ar bankas karti. Elekop.com birojā neapmaksātas preces tiek uzglabātas 5 dienas. Pēc noteiktā termiņa pasūtījums tiks atcelts.  Ja vēlies saņemt preci ilgākā termiņā, to jānorāda veicot pasūtījumu vai sazinoties ar mums pa talr. +371 20 378 378, info@elekop.com.

Piegāde uz Omniva pakomātu. 

Saņemšana 2-5 darba dienu laikā (ja prece ir pieejama noliktavā) no pasūtījuma veikšanas dienas.  Piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja veic priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu,  izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas  7  dienas.  Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiks atgriezts atpakaļ Elekop noliktavā.

Piegāde uz norādīto adresi

Piegāde uz vēlamo adresi tiek veikta izmantojot kurjeru. Saņemšana 1-3 darba dienu laikā  no pasūtījuma veikšanas dienas (ja prece ir pieejama noliktavā). Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno  sava tālruņa numuru. Tiklīdz sūtījums būs pienācis,  ar Tevi sazināsies kurjers,  lai vienotos par piegādes laiku.

Preces,  tiek  nogadātas  tikai līdz mājas ārdurvīm.

UZMANĪBU!  Saņemot pasūtījuma apstiprinājumu, lūdzam rūpīgi pārbaudīt visu informāciju. Saņemšanas adreses/ piegādes veida maiņa pēc sūtījuma izsūtīšanas ir maksas pakalpojums (maksa par piegādi atkarīga no izvēlētā jaunā piegādes veida).

Piegādes cenas:

Uz Elekop biroju – Bezmaksas

Uz Omniva pakomātu – € 4,24

Ar kurjeru uz mājām vai biroju

0-50 kg – € 5,99

50 – … kg € 12,99

Maksājumu veidi:

  • Apmaksa ar bankas karti
  • Skaidrā naudā, saņemot preci (tikai Rīgā un apkārtnē)
  • Ar bankas pārskaitījumu (pircējs var apmaksāt rēķinu bankas nodaļā vai internetbankā).