Patchcord MM LC-LC OM3 Duplex 2M

4.50

IR NOLIKTAVĀ

SKU: MM-LC-LC-OM3-2 Categories: , ,

* Cenas ir spēkā kamēr prece ir noliktavā. Ja dotā prece nav noliktavā, mūsu speciālisti informēs par piegādes termiņiem un cenām.
* Attēliem ir informatīva nozīme.
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Tev patīkamu tīmekļa vietnes apmeklējuma pieredzi. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.